LTL
EUR

Euro skaičiuoklė

Oficialus euro ir lito keitimo santykis: 1 EUR = 3,45280 LTL                                     

Sužinoti daugiau
Karjera

AB DNB bankas priklauso didžiausiai Norvegijos finansinių paslaugų grupei. Šiuo metu banke dirba daugiau kaip 1 300 žmonių. Tai organizacija, kurioje įvertinamos kiekvieno darbuotojo idėjos ir indėlis į visos įmonės veiklą, abipusė bendradarbiavimo nauda pasiekiama tik pasitikėjimu ir supratimu, o lyderystės principai skatina ryžtą ir operatyvumą.

Kuriame rezultatus – visą dėmesį skirdami klientui, sukurdami jam vertę. Skatiname nugalėtojų kultūrą ir ryžtą pranokti konkurentus, taip prisidedame kuriant ilgalaikį pelningumą, subalansuotą riziką ir kokybę.

Ugdome asmenybes ir telkiame komandas įkvėpdami ir įtraukdami savo darbuotojus, nustatydami aiškius tikslus ir užtikrindami nuolatinį grįžtamąjį ryšį apie atliekamą darbą. Suburiame efektyvias, darniai funkcionuojančias profesionalų komandas. Nuolat tobuliname savo lyderystės gebėjimus.

Nustatome kryptį ir skatiname pokyčius mesdami iššūkį status quo ir priimdami drąsius sprendimus. Skatiname naujoves ir nuolatinę pažangą. Rodome pasitikėjimą ir laikomės priimtų sprendimų