DNB klientai grynintis pinigus jau gali ir RIMI kasose | DNB

Nuo šiol DNB banko klientai, pirkdami prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvėse už daugiau kaip 5 eurus, galės nemokamai išsigryninti nuo 5 iki 100 eurų.

Tokia paslauga jau kelerius metus teikiama ir kituose didžiuosiuose Lietuvos prekybos tinkluose „Maxima“ bei IKI.

„Kiekvieną dieną ieškome sprendimų, kaip palengvinti mūsų pirkėjams apsipirkimą, taip pat stengiamės išnaudoti savo technologines galimybes, kad pirkėjai galėtų gauti daugiau paslaugų vienoje vietoje, ir taip sutaupytų laiko. Manome, kad ši nemokamo pinigų gryninimo paslauga ypač bus aktuali skubantiems pirkėjams – jiems nebereikės papildomai laukti eilėje prie bankomato, o taip pat gyvenantiems mažesniuose miestuose, kuriuose yra retesnis bankomatų tinklas“, - sako Giedrė Bielskytė, „RIMI Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė.
 
DNB kasdieninių paslaugų departamento vadovės Miglės Pletkuvienės teigimu, pinigų gryninimosi paslaugos populiarumas nuosekliai auga, dažniausiai ją renkasi pastovūs didžiųjų prekybos tinklų klientai, mažiau besinaudojantys bankomatais. “Siekiame, kad mūsų klientai galėtų naudotis kasdienėmis banko paslaugomis ten, kur jiems patogu, ir tada, kai jiems to reikia. Todėl džiaugiamės, kad atsiskaitydami DNB mokėjimo kortele, mūsų klientai jau gali išsiimti grynųjų iš savo mokėjimo kortelės sąskaitos jau trijų didžiausių Lietuvos prekybos tinklų parduotuvėse”, - sako M. Pletkuvienė.

Tvarkyk savo finansus lengvai su DNB