LTL
EUR

Euro skaičiuoklė

Oficialus euro ir lito keitimo santykis: 1 EUR = 3,45280 LTL                                     

Sužinoti daugiau

DNB banko internete saugumas

Gerbiami klientai!

Mums labai svarbus Jūsų asmeninių duomenų ir internetu atliekamų operacijų saugumas.
Todėl primename, kad AB DNB bankas niekuomet neprašo pateikti ar keisti tik Jums žinomų internetinės bankininkystės ar mokėjimo kortelės slaptažodžių (PIN ar TAN kodų, mokėjimo kortelės galiojimo datos, CVV reikšmių ir pan.) elektroniniais laiškais ar telefoniniais skambučiais.

Gavę elektroninį laišką, kuriuo prašoma atskleisti Jūsų konfidencialius duomenis per tariamą DNB banko internete nuorodą, raginame ja nesinaudoti ir apie tai nedelsiant informuokite banką tel. nr. 1608 arba 8 5 2393444, arba rašykite mums į info@dnb.lt.
 

 

100% PATIKIMUMO GARANTIJA   100% PATIKIMUMO GARANTIJA

DNB bankas internete suteikia galimybę ne tik greitai ir patogiai tvarkyti finansinius reikalus, bet ir didelis dėmesys kreipiamas ir į kliento saugumą. Naudojamos šios saugumo priemonės:

Slaptažodžių sistema

 • Identifikavimo kodas – tai Jūsų DNB banko internete naudotojo vardas, kurį rasite sutarties priede. Identifikavimo kodas yra sudarytas iš 6 ar 7 skaitmenų ir yra nekintantis. DNB bankas internete jus atpažįsta pagal identifikavimo kodą.
 • PIN kodų kortelė – tai plastikinė kortelė, kurioje yra atspausdinti 24 šešiaženkliai PIN (Personal Identification Number) kodai. Kiekvienas PIN kodas turi savo eilės numerį.
 • Pirminis slaptažodis – sudarytas iš šešių skaitmenų. Jį rasite užklijuotame voke. Pirmą kartą prisijungę prie DNB banko internete turėsite pakeisti pirminį slaptažodį į savo sugalvotą. Slaptažodis gali būti sudarytas iš skaitmenų ir/arba raidžių. Didžiosios ir mažosios raidės skiriasi!
 • TAN kodų lentelė – tai lentelė, sudaryta iš 112 šešiaženklių TAN (Transaction Authorization Number) kodų, kurių kiekvienas turi savo eilės numerį.
 • Slaptažodžių generatorius – tai priemonė laikiniems slaptažodžiams generuoti, kuri yra didesnio patikimumo nei PIN ir TAN kortelės.

Kiekvieną kartą prisijungiant prie DNB banko internete reikia įvesti savo identifikavimo kodą, po to atsitiktinai parinktą PIN kodą ir slaptažodį. TAN kodai skirti operacijoms patvirtinti (pasirašyti).

Naudotojo blokavimas

Sistema blokuoja prisijungimą prie DNB banko internete, jei Jūs penkis kartus:

 • įvedėte tik vartotojo ID kodą;
 • klaidingai įvedėte nuolatinį slaptažodį;
 • klaidingai įvedėte PIN kodą (PIN lentelė - banko suteikta plastikinė kortelė su atspausdintais PIN kodais);
 • klaidingai įvedėte slaptažodžių generatoriaus kodą;
 • nepatvirtinote į Jūsų mobilųjį telefoną atsiųstos prisijungimo žinutės;

Atblokuoti prieigą prie DNB banko internete galite šiais būdais:

 • paskambinę nr. 1608 (I-V: 8:00-24.00, IV: 10.00-16.00), jei prisimenate savo paskutinį sugalvotą slaptažodį,
 • atvykę į banko klientų aptarnavimo skyrių.

PASTABA. Slaptažodžio, kuris nurodytas voke, atstatymas ar naujo slaptažodžio suteikimas bei kitų kredencialų išdavimas gali būti atliekamas tik banko skyriuje.

Duomenų, ryšio kodavimas ir sertifikato naudojimas

 • Visi duomenys, perduodami iš jūsų kompiuterio į DNB banko internete tarnybinę stotį ir atvirkščiai, yra apsaugoti. Ryšio apsaugai yra naudojamas SSL 128 bitų ilgio šifravimo raktas. SSL (Secure Socket Layer) - tai rinkos standartu tapusi technologija, kuri garantuoja saugų duomenų perdavimą internetu.
 • Yra išduotas žymiausios pasaulyje sertifikavimo kompanijos VeriSign saugumo sertifikatas. Jis patvirtina, kad tikrai esate prisijungę prie saugios DNB banko internete tarnybinės stoties. Prieš prisijungdami prie Interneto patikrinkite, ar naudojatės saugiu DNB banku internete, o ne suklastotu tinklalapiu.

 

Automatinis atjungimas

Ar informacija, pateikta šiame puslapyje, yra naudinga?
Ką, jūsų nuomone, reikėtų keisti ar papildyti?
Siųsti