Investicijos | DNB

Nori investuoti didesnes ar mažesnes sumas ateičiai ir potencialiai uždirbti? Mes suprantame, kad kiekvieno investuotojo situacija, poreikiai ir rizikos tolerancija yra skirtingi, todėl tau siūlome platų investavimo priemonių pasirinkimą ir finansų konsultacijas.
 

Af

Akcijų fondai

Akcijų fondai investuoja į kruopščiai atrinktų bendrovių akcijas visame pasaulyje. Rinkis šią ilgalaikę investavimo priemonę, jei tikiesi potencialiai didesnės grąžos ir toleruoji aukštesnę riziką.

Plačiau

O

Obligacijos

Tai Lietuvos ar užsienio vyriausybių bei įmonių išleisti fiksuotų ar kintamų palūkanų skolos vertybiniai popieriai.

Plačiau

Of

Obligacijų fondai

Obligacijų fondai investuoja į skirtingos trukmės ir rizikos vyriausybines bei įmonių obligacijas ir pinigų rinkos priemones. Jie skirti vidutinės ir ilgesnės trukmės investicijoms.

Plačiau

A

Akcijos

Įsigydamas akcijų, tampi įmonės dalies savininku. Iš įmonių akcijų gali tikėtis potencialiai didesnės grąžos, bet ir aukštesnės rizikos.

Plačiau

Bpf

Biržose prekiaujami fondai (ETF)

Šie fondai, angliškai vadinami ETF (angl. Exchange Traded Funds) ,taip pat šie fondai tau suteikia galimybę investuoti į finansines priemones (akcijas, obligacijas, žaliavas, indeksus) pasirinktuose geografiniuose regionuose ar sektoriuose. Jų vienetais biržoje prekiaujama realiu laiku.

Plačiau

Įspėjimas dėl investavimo rizikos

Investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti, o rezultatai nėra garantuojami. Tam tikrais atvejais investuotojas gali netekti visos investuotos sumos, o nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Išsamesnę informaciją apie Luminor Bank AB teikiamas investicines paslaugas, jų teikimo sąlygas, įkainius ir apie su investavimu susijusią riziką rasite čia.