Mokėjimai | DNB

Nuo mokėjimų už komunalines paslaugas iki pervedimų į užsienį. DNB visus mokėjimus atliksi greitai ir užtikrintai, periodinių mokėjimų rūpesčius galėsi visiškai pamiršti, o, turėdamas paslaugų krepšelį, pinigus pervesi dar pigiau.

Pe

Pervedimai eurais

Atlik pervedimus Lietuvoje ir kitose Europos ekonominės erdvės šalyse greitai, paprastai ir nebrangiai – lyg visi mokėjimai būtų vietiniai.

Plačiau

Pk

Pervedimai kita valiuta

Šių dienų pasaulyje be sienų pinigai užsienio valiutomis į įvairiausias šalis keliauja lengvai. Atlik pervedimus su DNB paprastai, patikimai ir už patrauklią kainą.

Plačiau

Es

E.sąskaita

Gali nebesirūpinti TV, interneto, komunalinių paslaugų ir daugybės kitų sąskaitų apmokėjimu – keli paspaudimai interneto banke ir mes tai reguliariai darysime už tave.

Plačiau

Pm

Periodiniai mokėjimai

Nuolat atlieki mokėjimus už lizingo būdu įsigytą automobilį? Periodiškai pervedi lėšų į savo pensijų fondą ar vaiko sąskaitą? Gali lavinti savo atmintį arba užsisakyti periodinius mokėjimus.

Plačiau

Įm

Įmokų ir mokesčių mokėjimai

Už komunalines ir kitas paslaugas mokėk sumaniai – rinkis interneto banką, nes taip greičiau ir patogiau nei banko skyriuje.

Plačiau