Prisijunk su PIN kodų ir TAN kodų kortelėmis | DNB
Kai jungsiesi pirmą kartą, tau reikės:
 
interneto banko sutarties priedo;
PIN kodų kortelės;
pirminio prisijungimo slaptažodžio kortelės.

Kaip prisijungti pirmą kartą?

1. Naršyklės langelyje įrašyk DNB interneto banko adresą https://ib.dnb.lt arba junkis, spustelėdamas šio puslapio dešiniajame viršutiniame kampe esančią nuorodą.

2. Įrašyk savo prisijungimo kodą iš interneto banko sutarties priedo ir spausk „Prisijungti“.

3. Įvesk prašomą kodą iš PIN kodų kortelės ir slaptažodį, kurį rasi pirminio prisijungimo slaptažodžio kortelėje po nutrinamuoju sluoksniu (šią kortelę turėjai gauti banko skyriuje, pasirašydamas sutartį), ir spausk „Patvirtinti“.

4. Pirmą kartą prisijungęs prie DNB interneto banko, turėsi pakeisti pirminį prisijungimo slaptažodį į naują savo sugalvotą. Tavo slaptažodis gali būti sudarytas iš skaitmenų ir (ar) raidžių (ne mažiau nei 6, bet ir ne daugiau nei 32 simbolių). Didžiosios ir mažosios raidės yra skirtingi simboliai.

Nepamiršk savo naujojo slaptažodžio. Jį naudosi prisijungdamas kitą kartą. Kad užtikrintų didesnį saugumą, sistema tavęs periodiškai prašys pasikeisti nuolatinį slaptažodį.
 

Kaip prisijungti kitą kartą?

Kam reikalinga TAN kodų kortelė?

Saugumo patarimas

Prieš jungdamasis prie interneto banko, įsitikink, kad puslapis ir ryšio kanalas, su kuriais dirbi, yra apsaugoti.

Paprasčiausi būdai tai padaryti:

  • visų pirma, patikrink interneto banko sistemos adresą (ib.dnb.lt) – jo pradžia turi būti „https“, o ne „http“;
  • patikrink, ar naršyklė turi spynelės piktogramą (paprastai ji būna apačioje, dešinėje pusėje, arba adreso lauko dešinėje pusėje);
  • stebėk, ar naršyklė nerodo įspėjimų dėl saugumo.
Jei abejoji dėl puslapio saugumo, iš karto baik darbą ir susisiek su mumis tel. 1608 (jei skambinsi iš užsienio: + 370 5  239 3444) arba el. paštu info@dnb.lt.