DNB Trade® prekybos platforma | DNB
DNB Trade® prekybos platforma

DNB Trade® – tai profesionalams pritaikyta ir didelę investavimo priemonių įvairovę siūlanti prekybos platforma. Ji valdoma intuityviai ir paprastai. Pradėkite naudotis ir valdykite savo investicijų portfelį kad ir kur būtumėte – namuose ar Karibuose.

Kodėl verta rinktis DNB Trade®?

Atskleiskite savo investuotojo galimybes

1

Atsidarykite DNB Trade® sąskaitą

Užpildykite paraišką ir atsiųskite ją mums į documentation@trade.it. Mes parengsime visus dokumentus ir susisieksime su jumis per 24 val.

2

Sukirskime rankomis

Ateikite į artimiausią mūsų skyrių ir pasirašykite sutartį.

3

Pradėkite prekiauti!

Įneškite pinigų į savo naują sąskaitą ir pradėkite prekiauti pasaulinėse finansų rinkose.

Naudingos nuorodos

Pasaulinė finansų rinka – pavaldi jūsų pirštams

Panašios paslaugos: Valiutos keitimas, Akcijų fondai, Obligacijos
 

Svarbi informacija investuotojams

Visus DNB Trade® esančius indėlius iki 100 000 Eur draudžia VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“.Finansų rinka nėra lengvai nuspėjama, todėl, prieš pradėdami prekiauti, turėtumėte turėti pakankamai patirties arba žinių apie investavimą.
Teisiniai dokumentai , Informacija investuotojams (MiFID). Daugiau...

Įspėjimas dėl rizikos! Prekyba finansinėmis priemonėmis DNB Trade® platformoje ar naudojimasis kitomis paslaugomis per platformą gali atnešti ne tik pelną, bet ir nuostolius. Finansinių priemonių sandoriai su svertu, įskaitant, bet neapsiribojant valiutos sandoriais ir išvestinių finansinių priemonių sandoriais, gali būti labai spekuliatyvūs ir pelnas ar nuostoliai gali kisti labai stipriai ir greitai. Perskaityk visą tekstą dėl atsakomybės ribojimo ir Finansinių priemonių pobūdžio ir joms būdingų rizikų aprašymą