Tapkite klientu | DNB
Tapkite klientu

Su DNB – viskas paprasta. Net jei tai verslo finansai. Abejoji? Išbandyk DNB nemokamai! Visus metus populiarios kasdienės banko paslaugos tau nieko nekainuos.

Kodėl verta rinktis?

Kokiomis paslaugomis pirmus metus galėsite naudotis nemokamai?

  Išbandykite DNB nemokamai Kiek šios paslaugos kainuoja įprastai?
Sąskaitos (neribotas skaičius) ir lėšų įskaitymas į sąskaitą* Nemokamai 2,2 Eur/mėn. už sąsk.** 
Pervedimai eurais internetu*** Nemokamai 0,29 Eur į DNB, 0,39 Eur į kitus bankus*
Debeto/kredito kortelė 1 kortelė nemokamai 8 Eur/27 Eur per metus
Kodų generatorius (pirmasis) Nemokamai 15 Eur
Darbo užmokesčio pervedimas Nemokamai 1,45 Eur arba 0,02 proc. sumos
*Gautų pervedimų eurais DNB banko viduje, gautų pervedimų eurais iš kitų Lietuvoje registruotų bankų arba iš EEE šalyse registruoto mokėjimo paslaugų teikėjo, pagal SEPA mokėjimo nurodymą.
**Galioja nuo 2017 04 01.
***Į kainą įskaičiuoti: pervedimai į kito gavėjo sąskaitą DNB viduje, paprasti pervedimai į Europos ekonominės erdvės (EEE) šalis, mokėjimai e. parduotuvėje eurais, įmokų ir komunalinių mokesčių mokėjimai eurais interneto banke. 
Kam galioja pasiūlymas?
Pasiūlymas galioja naujiems DNB verslo klientams, kurie iki paslaugos užsakymo ne trumpiau nei 6 mėnesius neturėjo sąskaitos DNB. Sąlygos netaikomos finansų įstaigoms (įskaitant, bet neapsiribojant bankais, kredito unijomis ir kitomis kredito įstaigomis), draudimo kompanijoms ir draudimo brokeriams, finansų maklerių įmonėms, investicinėms bendrovėms, kolektyvinio investavimo subjektams (įskaitant, bet neapsiribojant pensijų fondais) ir juridiniams asmenims, kurie nėra registruoti Lietuvos Respublikos Juridinių asmenų registre.
Bankas turi teisę taikyti standartinius įkainius, jei atliekamų pervedimų eurais į kito gavėjo sąskaitą kiekis viršys 100 vnt. per mėnesį ir/arba sąskaitų kiekis viršys 10 vnt.
Bankas turi teisę stabdyti paslaugos teikimą iš anksto apie tai informavęs.

Tapkite mūsų verslo klientu

1

Ateikite pas mus

Laukiame vadovo arba įgaliotojo asmens.

2

Užpildykite prašymą

Pateikę dokumentus, užpildysite prašymą sąskaitai atidaryti.

3

Gaukite naudingų pasiūlymų

Atidarysime jums sąskaitą, pasiūlysime nemokamą mobilųjį ir interneto banką, verslo kortelę bei kasdienių paslaugų rinkinį, tinkantį jūsų įmonei.

4

Kaupiamoji sąskaita internetu

Jei dar tik steigiate verslą, įkurkite įmonę ir atsidarykite kaupiamąją sąskaitą internetu, prisijungę prie VĮ Registrų centro savitarnos sistemos.

Prireiks šių dokumentų

Naudingos nuorodos

Verslo finansus tvarkykite lengvai

Gal pravers: Mobilusis bankasInterneto bankasKasdienių paslaugų rinkiniaiVerslo kortelės

Banko paslaugų teikimo bendrosios sąlygos
Banko mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos 
Lėšos sąskaitose iki 100 000 eurų yra apdraustos VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis ir tvarka. Draudimo sąlygos.
Atidarant sąskaitą DNB banke, pildoma Juridinio asmens anketa, taip pat klientas turi nurodyti savo statusą mokesčių tikslais.